قوانین

 • پس از ثبت نام و در هنگام ثبت سفارش :
 • در انتخاب روش ارسال خود دقت کنید .
 • زمانی که قصد دریافت کالای خود را از شرکت حمل و نقل کالا دارید، در صورت مشاهده هر گونه اسیب فیزیکی در بسته بندی از تحویل گرفتن مرسوله خودداری نمایید در صورتی که کالای اسیب دیده توسط مشتری از شرکت حمل و نقل مانند کالارسان تحویل گرفته شود، مسئولیت پیگیری به عهده‌ی مشتری می‌باشد


 • روند رسیدگی به درخواست مرجوعی کالا چگونه است؟
  1. پس از دریافت کالای مرجوع شده، کارشناسان خدمات پس از فروش ریزرکالا ایرادات مطرح شده را بررسی می‌کنند .
  2. علت مرجوعی کالا توسط کارشناسان بررسی و مطابق با شرایط و قوانین موجود، درخواست مرجوعی تایید یا رد می‌شود.
  3. پس از بررسی و در صورت تایید ایراد مطرح شده در خصوص کالا ، ادامه‌ی مراحل در بخش خدمات ریزرکالا طی می­شود و در صورتی که ایراد مطرح شده توسط مشتری به تایید کارشناسان ریزرکالا نرسد ، کالا برای مشتری بازگردانده می‌شود.
 • اگر چنانچه مغایرتی در کالای دریافتی با کالای سفارش داده شده وجود دارد، از باز کردن کالا خودداری فرموده و بلافاصله کارشناسان واحد پیگیری  را از این مسئله مطلع نمایید


 • روش های ثبت سفارش در ریزرکالا
  1- ثبت سفارش از طریق وب سایت و پرداخت اینترنتی سفارش
  2- ثبت سفارش از طریق تماس تلفنی با کارشناسان فروش
  3- ثبت سفارش از طریق تلگرام‌های واحد فروش


 • اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد:
  - اشکال و یا ایراد فنی باید حداکثر تا  72 ساعت پس از دریافت کالا به پشتیبانی ریزرکالا اطلاع داده شود
  - لازم است کارتن و جعبه اصلی محصول به همراه تمامی متعلقات همراه تا پایان 72 ساعت مهلت استفاده، نگهداری شود و از دور ریختن آن‌ها جداً خودداری شود.
  - استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به همراه کلیه‌ی متعلقات همراه به ریزرکالا بازگردانده شود.
  - برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه‌ی اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، ضمانت قبول بازگشت کالا و امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.
  - این سرویس اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه‌ی کالا و قطعات تزیینی) که در اثر استفاده‌ی نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود. استفاده‌ی نادرست پس از تحویل کالا شامل مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی، نصب و راه‌اندازی، تنظیمات، کاربرد غیرمعمول، نگهداری و استفاده‌ی غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا (قید شده در دفترچه راهنمای کالا) می‌شود.


 • اگر در اثر حمل و نقل، آسیب دیدگی ایجاد شده باشد:
  - از تحویل گرفتن کالاهایی که دارای اسیب فیزیکی هستند خودداری نمایید.
  - پیگیری کالاهایی که همراه با اسیب فیزیکی از کالارسان تحویل گرفته شده اند به عهده‌ی مشتری است.
  - بسته‌بندی ایمن و استاندارد تمام مرسوله‌ها توسط ریزرکالا (درصورت درخواست مشتری قبل از ارسال ، تصاویری از بدنه اصلی کالا بهمراه سریال نامبر ، فرستاده میشود) شرکت‏‏‌های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه‌ی مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده‌ی شرکت حمل و نقل است .

ریزرکالا در تمامی مراحل مشتری مداری را در درجه اول قرار میدهد پس نگران مسائل پستی نباشید (بسته بندی فوق العاده )